Randevu Planla

  Çift ve Aile Danışmanlığı, Bireysel Danışmanlık, Cinsel Danışmanlık, Nöropsikolojik Değerlendirme ve diğer psikolojik danışmanlık randevularınız için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

  İstanbul Uzman Psikolog Bilgilendirme Telefonu:
  0551 186 42 41

  E-Mail:
  [email protected]

  Gaziosmanpaşa'da hizmet sunan Uzman Psikolog Özge Akçay ile tanışın

   Gaziosmanpaşa Uzman  Psikolog Özge Akçay | Persona Psikolojik Danışmanlık Merkezi

   Hemen Danışın

   Şimdi yazın!

   Lisansımı İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nden Yüksek Onur Derecesi alarak mezun oldum. İstanbul Ticaret Üniversitesi‘nde yüksek lisansımı tamamladım. Üniversite yılları içerisinde İstanbul Üniversitesi Beyazıt Çocuk Kreşi’nde, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E.A. Hastanesi’nde, Yağmur Çocuklar Psikolojik Danışmanlık ve Özel Eğitim Merkezi’nde stajyer psikolog olarak görev aldım; TEGV ‘ de çocuklarla gönüllü olarak çalışmalar yürüttüm. Yine üniversite yılları içerisinde Bayrampaşa Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde psikolog yanında gönüllü psikolog olarak yetişkin danışan takibi  yaptım.  2 yıl Gaziosmanpaşa Belediyesi Bilgi Evleri’nde çocuk, ergen ve ailelerine yönelik psikolog olarak danışmanlık hizmeti verdim. 2 yıl Özel GOP Okulları’nda anaokulu koordinatörü ve anaokulu psikoloğu olarak görev aldım, ailede verimli iletişim üzerine çalışmalar yürüttüm.  Bu süre içerisinde birçok sertifika programına katıldım, test eğitimleri aldım. Psikoterapist Cem Keçe’den 480 saatlik yetişkinlere yönelik psikoterapi eğitimi ve süpervizyon ile 120 saatlik Cinsel Terapi Uygulama Çalışmaları eğitimi aldım. Aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi‘nden Fatma Pınar Uysal Cantürk tarafından nörolojik testler bataryasını tamamladım. 2022 yılında 72 saatlik Duygu Odaklı Bireysel Terapi Eğitimini tamamladım. Şu an yetişkin ve çiftlerle danışmanlık hizmetime  özel danışmanlık merkezinde devam etmekteyim.

   Uzman Psikolog Özge Akçay CV

   İstanbul Gaziosmanpaşa’da uzman psikolojik destek ve danışmanlık talepleriniz için özgeçmişimi indirebilirsiniz.

   Uzman Psikolog Özge Akçay

   Uzmanlık: Ergen, Yetişkin, Çift ve Aile Psikolojisi, Cinsel Danışmanlık

   İstanbul, Gaziosmanpaşa‘da Yetişkin ve çiftlerle özel danışmanlık merkezinde psikolojik danışmanlık yapmaya  devam etmekteyim.

   2011 İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi
   2015 Mezuniyet
   2018 Yüksek Lisans

   İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü’ne kayıt oldum.

   İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden: 3.67/4 not ortalaması ile yüksek onur derecesi ile mezun oldum.

   İstanbul Ticaret Üniversitesi – Sosyal Bilimler Enstitüsü – Uygulamalı Psikoloji
   Yüksek Lisans Programı’nı tamamladım.

   Referanslarım

   Hemen Danışın

   Şimdi yazın!

   Özge Hanım’dan memnun kaldığımı severek belirtmek isterim. Uzun bir arayışın ardından karşılaştım onunla. Benim için bir uzmanda önemli olan sıcaklık ve ilgidir. Özge Hanım’ın sıcaklığı ve pozitifliği konulara bambaşka çerçeveden bakışı sizi o kadar rahatlatıyor ki, ordan çıktığımda kafama taktığım şeylerin ne kadar önemsiz olduğunu bana o kadar güzel bir dille anlatıyor ki, beni eleştirmeden ve yermeden dinleyerek. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

   Cansu Hanım, 07.06.2019

   Uzun zamandır psikolojik sorunlarım vardı. Ve bir psikolojik yardım almam gerektiği konusunda düşüncelerim oluşmaya başladı. Hiç bilmediğim bir kişiye ıçimi dökmek, iç dünyamı açmak konusunda ciddi endişelerim olsada Özge hanım bu konu hakkında bana çok yardımcı oldu. Ilk seansa çekinerek gitsem de sıcak karşılaması, sorunlarıma bir arkadaş gibi yaklaşması ve empati gücü yüksek olması vb kisisel donanımlarıyla benimle çok güzel ilgilendi. Gitmek isteyen ama ” acaba iyi gelir mi ?” gibi önyargısı olan tüm insanlarımıza sesleniyorum. Inanın pişman olmazsınız. Her şey için teşekkürler Özge Hanım. Tekrar görüşmek üzere:)

   Hasan Bey, 28.05.2019

   Özge Hanım çok içten, sıcakkanlı ve danışanının ihtiyacını anlayan birisi. Bu benim için çok önemliydi, yani sürekli ben anlatayım terapist dinlesin sonra ben ne olup ne bittiğini anlamadan seans bitsin istemiyordum, bir şeyler fark ederek çıkayım o odadan istiyordum ve aradığımı Özge Hanım ile buldum. Özge Hanım ile kendinizi diğer birçok psikologla olduğu gibi duvara konuşuyor gibi hissetmeyeceksiniz, karşınızdaki sizi anlıyor ve ihtiyaçlarınıza cevap veriyor olacak.

   Kerem Bey, 2019

   Özge Hanımla üniversite öğrenimimiz sırasında tanıştık. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde aynı sene okuduk. Okul yıllarında da çok başarılı bir öğrenciydi. Yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu. Mesleğimize karşı her zaman çok ilgili ve alakalıydı. Mezun olduktan sonrada aldığı ciddi eğitimlerle kendini geliştirdi. Kendisine her zaman çok güvendim ve danışan yönlendirirken çok rahat oldum. Yaşadığım kişisel kaygılarımda hep bana destek oldu. Böyle bir dosta sahip olmak hayattaki en büyük şanslarımdan biri.

   Psk. Elanur Gürbüz Kayıkçı, 2019

   Image

   Hayatı kaçırmayın, zaman kaybetmeyin!
   Psikolojik danışmanlık için hemen görüşelim.

   veya hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin.